Z przyjemnością informujemy, że konkurs „Naukowiec po godzinach” został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie.

W ramach konkursu otrzymaliśmy 18 zgłoszeń, nadesłanych przez doktorantów i młodych doktorów z całej Polski. Komisja konkursowa wnikliwie oceniła nadesłane filmy, biorąc pod uwagę przede wszystkim oryginalność, pomysłowość, estetykę wykonania i zgodność z tematyką przewodnią konkursu.

Główną nagrodę przyznano Pani Joannie Ruseckiej z Instytutu Genetyki i Biotechnologii Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Laureatka otrzyma nagrodę ufundowaną przez firmę Perlan Technologies w formie refundacji/dofinansowania kosztów uczestniczenia w dowolnej zagranicznej konferencji w wysokości 4000 zł.

Zobacz film TUTAJ

Ponadto, komisja przyznała wyróżnienie Pani Annie Kotlińskiej z Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum oraz Pani Marii Forlicz z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Wręczenie nagrody głównej nastąpi 30.09.2016 podczas Europejskiej Nocy Naukowców w Olsztynie, zaraz po zakończeniu koncertu Pani Agaty Kurzyk.

Serdecznie gratulujemy Laureatce i Wyróżnionym!

Komisja konkursowa

Data publikacji: 26.09.2016