W środę 10.03.2021 o godzinie 10.00 odbędzie się zdalnie seminarium na platformie ZOOM otwierające nabór na projekty z zakresu prac przedwdrożeniowych w ramach grantu przyznanego przez MNISW na podstawie umowy nr MNISW/2020/318/DIR „Inkubator Innowacyjności 4.0”, którym nadzoruje Biuro Wspierania Badań. Projekt jest realizowany w konsorcjum pod przewodnictwem Instytutu Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego im. prof. W. Dąbrowskiego PIB ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie i z naszym Instytutem.

Celem projektów jest zwiększenie szans na rynkową komercjalizację wyników prac badawczych poprzez dofinansowanie prac przedwdrożeniowych, w tym dodatkowych testów laboratoryjnych lub dostosowania wynalazku do potrzeb zainteresowanego nabywcy.

Instytut w ramach projektu „Inkubator Innowacyjności 4.0” ma wyodrębnione na ten cel środki – wartość jednego projektu nie może być niższa niż 30 tyś zł netto i nie może przekroczyć 100 tys. zł netto.

Wnioski będzie oceniał zewnętrzny Komitet Inwestycyjny złożony z niezależnych ekspertów w tym naukowców, przedstawicieli biznesu i Venture Capital.

Dokumentacja projektowa znajduje się tutaj.

Zachęcam wszystkich do zapoznania się z regulaminem konkursu i wzięcia udziału w seminarium. W seminarium weźmie udział m.in. Pan dr Michał Klepka ze Szkoły Głównej Handlowej.

Link do seminarium poniżej. Przewidywany czas trwania seminarium max. 1,5 godziny.

Topic: seminarium otwierające nabór na projekty przedwdrożeniowe

Time: Mar 10, 2021 10:00 Warsaw

Join Zoom Meeting

Meeting ID: 969 2179 8853

Passcode: 507547

 

Data publikacji: 9.03.2021