Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk w Olsztynie zatrudni na podstawie umowy o pracę 2 osoby na stanowisko:

  • technologa w Zespole Profilaktyki Chorób Metabolicznych w Białymstoku

Wymiar czasu pracy: pełny

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mgr biotechnologii/biologii/analityki medycznej);
  • znajomość technik biologii molekularnej;
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Zakres zadań:

  • zabezpieczenie i opis materiału biologicznego;
  • analiza ekspresji genów w tkankach metodą Real Time PCR;
  • analiza ekspresji białek w tkankach metodą Western blot;
  • prowadzenie hodowli komórkowych (w tym wyciszanie określonych genów, pomiar wychwytu glukozy w hodowlach).

Mile widziane:

  • komunikatywność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zdolności organizacyjne.

Wymagane dokumenty:

  • C.V. + list motywacyjny

Dokumenty aplikacyjne (z dopiskiem: Konkurs na stanowisko technologa w Zespole Profilaktyki Chorób Metabolicznych) należy składać w terminie do dnia 30 kwietnia 2022 r. (liczy się data stempla pocztowego) na adres:

Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN
Dział Kadr
ul. Tuwima 10
10-748 Olsztyn

lub na adres e-mail: m.straczkowski@pan.olsztyn.pl.

W CV prosimy o umieszczenie klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie z siedzibą 10-748 Olsztyn ul. Tuwima 10, w celu realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy95/46/WE)”.

Informujemy,że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie z siedzibą 10-748 Olsztyn ul. Tuwima 10. Z administratorem można się skontaktować drogą elektroniczną na adres e-mail: instytut@pan.olsztyn.pl lub pisemnie na adres siedziby administratora.
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji obecnego procesu rekrutacji i przechowywane do czasu jej zakończenia.
  3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  4. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu ani udostępnieniu podmiotom czy państwom trzecim. Odbiorcami danych mogą być instytucje upoważnione z mocy prawa.
  5. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne.

Data publikacji: 28.03.2022