Główna Księgowa

Ewa Wyszomierska
e-mail: e.wyszomierska@pan.olsztyn.pl
tel.: +48 89 523 46 55, fax: +48 89 523 46 93

Zast. Głównej Księgowej

Anna Kowalska
e-mail: a.kowalska@pan.olsztyn.pl
tel.: +48 89 523 46 91, fax: +48 89 523 46 93

Płace, zasiłki, podatki

Regina Pochmara
e-mail: r.pochmara@pan.olsztyn.pl
tel.: +48 89 523 46 94, fax: +48 89 523 46 93

Wojnowska Beata
e-mail: b.wojnowska@pan.olsztyn.pl
tel.: +48 89 523 46 94, fax: +48 89 523 46 93

Faktury, rachunki, rozliczenia

Katarzyna Przyjemczak
e-mail: k.przyjemczak@pan.olsztyn.pl
tel.: +48 89 523 46 25, fax: +48 89 523 46 93

Aleksandra Mrozek
e-mail: a.mrozek@pan.olsztyn.pl
tel.: +48 89 523 46 25, fax: +48 89 523 46 93

Anna Sienica
e-mail: a.sienica@pan.olsztyn.pl
tel.: +48 89 523 46 25, fax: +48 89 523 46 93

Kasa (wpłaty, wypłaty)

Urszula Więczkowska
e-mail: u.wieczkowska@pan.olsztyn.pl
tel.: +48 89 523 46 40, fax. +48 89 523 46 93

Kasa / Archiwum zakładowe

Ewa Brodowska
e-mail: e.brodowska@pan.olsztyn.pl
tel.: +48 89 523 46 40, fax: +48 89 523 46 93