Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego nagrodził wyróżniające się instytucje i przedsiębiorstwa z regionu, które prowadzą działania innowacyjne, odpowiedzialne społecznie i są godne naśladowania. Nagrody dla najlepszych – „Żagle Warmii i Mazur” – zostały przyznane w dwóch kategoriach: Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur oraz Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie WaMaBoss.

Europejska Noc Naukowców „Fusion2Night” koordynowana przez Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie zwyciężyła w kategorii Najlepsza Usługa Warmii i Mazur. Kapituła konkursowa doceniła ogólnoeuropejski wymiar imprezy, szerokie spektrum aktywności popularno-naukowych i wysoką jakość przekazywanej wiedzy.

Wśród wyróżnionych podczas tegorocznej gali „Żagli” znaleźli się też m.in. Auris Media Group – wydawca magazynu Made in Warmia & Mazury, Termy Warmińskie oraz firmy ITM i Niczuk Metall-PL. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się wczoraj, 15 października br., w Filharmonii Warmińsko Mazurskiej w Olsztynie.

Relacje:

Gazeta Olsztyńska

Warmia i Mazury

 

Data publikacji: 16.10.2018